bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Kong: Wyspa czaszki” od 24 marca w kinie Klaps


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia kolejnej wersji legendy o potężnym King Kongu. Tym razem będzie to wizja inna od dotychczasowych. Czy twórcom udało się ponownie zarazić nas fascynacją tą historią? Dowiemy się już od 24 marca.


Film śledzi losy zespołu badaczy, którzy zapuszczają się w głąb niezbadanej wyspy położonej na Pacyfiku — tak samo pięknej, jak i zdradliwej — nie wiedząc, że wchodzą na teren należący do mitycznego King Konga.


Aby w pełni przenieść widzów na tajemniczą Wyspę Czaszki, reżyser Jordan Vogt-Roberts, aktorzy i ekipa filmowa kręcili zdjęcia na trzech kontynentach przez ponad sześć miesięcy, starając się uchwycić pierwotne krajobrazy na hawajskiej wyspie Oahu, gdzie prace na planie rozpoczęły się w październiku 2015 r., na Złotym Wybrzeżu w Australii, a wreszcie w Wietnamie, gdzie zdjęcia były realizowane w wielu lokalizacjach, z których kilka nigdy nie zostało pokazanych w filmie.


„Kong: Wyspa Czaszki” to wciągający oryginalny film przygodowy w reżyserii Jordana Vogta-Robertsa (Królowie lata), opowiadający o początkach legendy o mitycznym King Kongu.


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.


Serdecznie zapraszamy!
 

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy