bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Mikołaj rozda prezenty dzieciom w Limanowskim Domu Kultury


Burmistrz Miasta Limanowa i Limanowski Dom Kultury zapraszają wszystkie dzieci, młodsze i starsze na spotkanie z Mikołajem, które odbędzie się 6 grudnia w Limanowskim Domu Kultury. Organizatorzy przygotowali z tej okazji teatrzyk oraz bezpłatną projekcję filmu, a sam Mikołaj oczywiście wielki worek prezentów. Zaczynamy o godz. 13:30.

 

Spotkanie z Mikołajem będzie podzielone na dwie tury. O godzinie 13:30 zapraszamy dzieci do lat 6, które będą mogły obejrzeć teatrzyk „Mikołajkowa przemiana Maksia” w wykonaniu Dziecięcej Grupy Teatralnej, która od października działa przy Limanowskim Domu Kultury. Dzieci poznają historię Maksia, który dzięki magii świąt odkryje, że warto spełniać nie tylko swoje marzenia. Zaraz po tym do dzieci przybędzie sam Mikołaj, który rozda wszystkim prezenty i z którym będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

 

O godz. 15:30 zapraszamy dzieci nieco starsze, w wieku szkolnym i młodzież, dla których organizatorzy przygotowali bezpłatną projekcję filmu „Królowa śniegu 2”. Animacja opowiada o tym, jak po pokonaniu złej Królowej Śniegu gadatliwy troll Orm powraca w rodzinne strony. Spodziewa się, że bez trudu zdobędzie rękę księżniczki trolli i zacznie wygodne życie bohatera. Jednak zamiast tego czekają go nowe wyzwania. W Krainie Lodu odradza się zło. To odbicie Orma w magicznym zwierciadle, które przejmuje władzę nad zastępami lodowej armii. Złoczyńca, obwołując się Królem Śniegu, zamierza sprowadzić na świat wieczną zimę. Na szczęście Ormowi z pomocą przyjdą wypróbowani przyjaciele – Gerda, Kai, zbuntowana piratka i niezawodna łasiczka Zuzia. Razem przeżyją mnóstwo przygód, kolejny raz ratując Krainę Lodu przed wielkim niebezpieczeństwem.

Zaraz po skończeniu projekcji nastąpi rozdanie prezentów przez Mikołaja wszystkim dzieciom.

 

Aby jak najwięcej dzieci mogło obejrzeć teatrzyk i film, w ich trakcie zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów na kawę i ciastko.

 

WSTĘP WOLNY!

 

ZAPRASZAMY!Plakat opracowano o: Boże Narodzenie plik wektorowy utworzone przez elsystudio - pl.freepik.com
 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy