bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Mozart kontra Sinatra podczas Dni Limanowej 2015


Limanowski Dom Kultury ma przyjemność przedstawić kolejny punkt programu tegorocznych Dni Limanowej. Multimedialne show muzyki rozrywkowej „Mozart kontra Sinatra”, które będzie miało miejsce 25 lipca o godz. 18:00.

 

Pomysłodawcą widowiska „Mozart kontra Sinatra” jest Mirosław Witkowski – Sądeczanin, absolwent wydziału wokalno – aktorskiego Akademii Muzycznej w Łodzi, stypendysta Jacobs Scholarship i absolwent Indiana University Jacobs School of Music.

 

Mirosław Witkowski jest laureatem licznych nagród i wyróżnień na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. Oprócz wielu koncertów rozrywkowych, wykonywał również partie operowe m.in. w Teatrze Wielkim w Łodzi czy w Indiana University Opera and Ballet Theatre w Bloomington w Stanach Zjednoczonych.

 

Mirosław brał również udział w wielu telewizyjnych show muzycznych. Oprócz Szansy na Sukces, wystąpił w "The Voice of Poland", gdzie dostał się do ścisłej szóstki w grupie Kayah. Występował także w polskiej i słowackiej edycji programu X-factor.

 

Projekt „Mozart kontra Sinatra” to interaktywne show muzyki rozrywkowej angażujące publiczność na żywo z artystami o uznanej renomie na ogólnopolskich i międzynarodowych scenach. Jest to muzyczny koncert inspirowany tak różnymi gatunkami muzycznymi jak: soul, pop, r&b, funk, salsa, reggea, blues, które wspólnie przedstawią korzenie muzyki rozrywkowej od jej początków aż do współczesności.

 

W 2013 roku gala „Mozart kontra Sinatra” została wyróżniona przez Ministerstwo Kultury oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego jako jeden z najbardziej innowacyjnych pomysłów na nowoczesne podejście do tworzenia artystycznych wydarzeń na wysokim poziomie w przystępny dla słuchacza sposób.

 

Mirosław Witkowski zaangażował się również w tegoroczny VI Limanowski Talent Show. Był nie tylko przewodniczącym jury podczas eliminacji, które odbyły się 31 maja w Parku Miejskim przy okazji imprezy z okazji Dnia Dziecka, ale przygotowuje także półfinalistów do ich występu podczas Dni Limanowej w specjalnym programie muzycznym.

 

3 lipca w Limanowskim Domu Kultury odbyły się warsztaty, w trakcie których Mirosław Witkowski doradzał finalistom Talent Show w jakim kierunku iść, żeby wypaść jak najlepiej, pomagał im dobrać repertuar, a przede wszystkim dzielił się swoim scenicznym doświadczeniem.

 

Rezultaty tych działań zobaczymy już 26 lipca, podczas finału VI Limanowskiego Talent Show, który rozpocznie się o godz. 15:30.

 

Szczegółowy program Dni Limanowej 2015 na plakacie oraz na stronie: https://www.ldk.limanowa.pl/pwm/162/dni-limanowej-2015.

 

Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy