bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Podsumowanie limanowskiego finału WOŚP


Zakończyliśmy liczenie zebranych przez sztab Limanowskiego Domu Kultury pieniędzy. Dziękujemy tym, którzy zechcieli się włączyć w tegoroczną akcję i wrzucić pieniądze do puszki. Dziękujemy za hojność zwycięzcom licytacji.

Łączna kwota zebrana w tym roku w Limanowej wyniosła 36 167,68 zł, 33,61 EURO, 20 Koron szwedzkich i 20 Funtów.

DZIĘKUJEMY!

Serdeczne podziękowania kierujemy do pracowników Banku Pekao SA, którzy wraz z pomocnikami liczyli pieniądze.

Ratownicy z Centrum Szkoleń Ratowniczych Piotra Wyrwyprowadzili szkolenie z zakresu pierwszej pomocy oraz prezentowali sprzęt - karetkę.

Strażacy z OSP Limanowa i OSP Łososina Górna użyczyli wozów bojowych podczas finału i prezentowali je na placu przed LDK.

Chcielibyśmy również podziękować funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Limanowej za troskę i dbanie o bezpieczeństwo kwestujących.


Program koncertu był bardzo zróżnicowany i rozbudowany, a wszystkie zespoły biorące w nim udział zagrały całkowicie charytatywnie. 

Przede wszystkim jednak, dziękujemy młodzieży limanowskiej, która licznie zgłosiła się do wolontariatu i w ten chłodny dzień kwestowała od rana do wieczora na ulicach miasta Limanowa. To głównie dzięki tym młodym ludziom udało się zebrać pieniądze, które przeznaczymy na ratowanie najmłodszych i seniorów.

Limanowski sztab WOŚP w LDK.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy