bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Poznaj artystów Dni Limanowej 2015 – Clown Feliks i jego towarzysze


Limanowski Dom Kultury ma przyjemność zaprezentować sylwetkę Mistrza Sztuki Kabaretowej, aktora i magika Andrzeja Talkowskiego, znanego również pod postacią Clowna Feliksa. W sobotę, 25 lipca, wystąpi on w programie „The best of Teatr Clowna Feliksa” i będzie rozbawiać najmłodszych uczestników Dni Limanowej.

 

The Best Off to spektakl, w którym są prezentowane najlepsze numery z repertuaru Teatru Clowna Feliksa – skecze, scenki, piosenki, iluzja, pantomima, żonglerka, gra na akordeonie, saksofonie, banjo, gitarze, ukulele, harmonijce ustnej, zaskakujące gadżety i rekwizyty.
 

W spektaklu wystąpią:

Klaun Feliks – Andrzej Talkowski

Klaun Robi – Robert Turlej

Akompaniament na akordeonie - Paweł Kusion

 

Andrzej Talkowski to prawdziwy sztukmistrz – klaun, mim, magik, żongler, aktor kabaretowy, potrafi grać na pięciu instrumentach muzycznych. Jest twórcą Teatru Clowna Feliksa i Kabaretu KUZYNI. Jest również artystą krakowskiej Piwnicy pod Baranami. Natomiast Związek Artystów Scen Polskich nadał mu tytuł Mistrza Sztuki Kabaretowej.
 

Robert Turlej to klaun i komik. Jako artysta kabaretowy występuje w kabarecie KUZYNI i Kabarecie Loch Camelot w Krakowie. Razem z Andrzejem Talkowskim i kabaretem KUZYNI zdobyli wszystkie najważniejsze nagrody na konkursach i festiwalach Kabaretowych m.in. Grand Prix PAKA, Grand PRIX na Festiwalu Szkuki Estradowej, Grand Prix MULATKA, Grand PRIX Przewałka.
 

Aktorom będzie towarzyszył Paweł Kusion, który jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Kiejstuta i Grażyny Bacewiczów w Łodzi. Jest również laureatem wielu konkursów akordeonowych zarówno ogólnopolskich, jak i międzynarodowych. W swoim dorobku artystycznym posiada szereg koncertów w kraju i zagranicą. W 2013 roku za szczególne osiągnięcia artystyczne otrzymał Stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Stypendium Jego Magnificencji Rektora Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi.
 

Clown Feliks i jego towarzysze już 25 lipca o godz. 15:00 na scenie Dni Limanowej 2015!

 

Zapraszamy!

 

 


 


fot. www.facebook.com/TeatrCLOWNaFELIKSa

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy