bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „Annabelle: Narodziny zła” na ekranie od 11 sierpnia!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia kontynuacji cieszącego się ogromną popularnością horroru „Annabelle” z 2014 roku. „Annabelle: Narodziny zła” od 11 sierpnia w kinie Klaps.


Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza — Annabelle.


Tym razem widzowie będą mieli okazję poznać początek historii o niesławnej lalce — począwszy od jej pierwszego domu w pokoju małej dziewczynki aż po jej pierwsze opętanie duszy małej dziewczynki.


Po mrożącym krew w żyłach epizodzie w Obecności i głównej roli we własnym filmie twórcy zdali sobie sprawę z tego, że widzowie są gotowi poznać początki historii lalki, która ich jednocześnie przerażała i intrygowała. Na fali sukcesu przebojowego debiutu reżyserskiego Kiedy gasną światła, który wszedł na ekrany kin latem ubiegłego roku, David F. Sandberg został poproszony o nakręcenie horroru Annabelle: Narodziny zła, czyli kolejnej odsłony uniwersum Obecności Jamesa Wana produkowanej przez Petera Safrana i Jamesa Wana.
 


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.


Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy