bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

X Festiwal Zespołów Regionalnych Beskidu Wyspowego "Beskidzka Podkówecka" - zapraszamy do udziału!


Limanowski Dom Kultury i Miasto Limanowa zapraszają do udziału w X Festiwalu Zespołów Regionalnych Beskidu Wyspowego "Beskidzka Podkówecka" organizowanego w ramach projektu Odkryj Beskid Wyspowy 2021 – niezapomniane uroki „Beskidzkich Wysp”.

 

Festiwal jest okazją do zaprezentowania tradycji i zwyczajów Lachów, Białych Górali, Zagórzan, Kliszczaków, Podhalan zamieszkujących teren Beskidu Wyspowego.
Przedsięwzięcie organizowane jest przez Forum Gmin Beskidu Wyspowego rok rocznie na zakończenie akcji „Odkryj Beskid Wyspowy” i dostarcza wielu pozytywnych emocji występującym zespołom, służąc pielęgnowaniu i kultywowaniu lokalnego dziedzictwa kulturowego i folkloru.

 

Tegoroczna, 10 edycja festiwalu odbędzie się 3 października, w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury. Poniżej do pobrania znajduje się regulamin oraz karta zgłoszenia. Do festiwalu można oddelegować tylko 1 zespół regionalny (dziecięcy lub dorosły).

Na zgłoszenia czekamy do 20 września do godz. 15:00 - należy je dostarczyć osobiście do sekretariatu LDK lub mailowo na adres anna.wojtas@ldk.limanowa.pl.

 

 

Zadanie "Odkryj Beskid Wyspowy 2021 - niezapomniane uroki "Beskidzkich Wysp", odbywa się dzięki wsparciu finansowemu Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert "Małopolska Gościnna"

 

ZAPRASZAMY!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy