bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

XII Limanowski Talent Show - ZGŁOŚ SIĘ!


Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w XII edycji konkursu, który odbędzie się w dniu 4 czerwca br. podczas Dnia Dziecka na placu przy Limanowskim Domu Kultury.

 

Limanowski Talent Show to wydarzenie, które z roku na rok wyłania kolejnych zdolnych wykonawców z powiatu limanowskiego. Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych ani podziału na kategorie. Liczy się talent i chęć występu przed szerszą publicznością. Ubiegłoroczna edycja zgromadziła rekordową liczbę uczestników, spośród których zwyciężyli zespół Divine Kids, Łucja Kowalczyk i Emilia Ryś.

 

Podczas dotychczasowych jedenastu edycji konkursu na scenie wystąpiło ponad 250 wykonawców, którzy prezentowali swoje umiejętności w śpiewie, tańcu, grze na instrumentach czy gimnastyce.

 

Tegoroczny, XII Limanowski Talent Show odbędzie się 4 czerwca na scenie Dnia Dziecka na placu przy Limanowskim Domu Kultury. Komisja konkursowa wyłoni tego samego dnia zwycięzców. Uczestnicy walczyć będą o nagrody finansowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Limanowa w wysokości: I miejsce - 1.500 zł, II miejsce - 1.000 zł i III miejsce - 500 zł.

 

Zgłoszenia należy składać do dnia 22 maja br. osobiście w sekretariacie LDK lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres:
Limanowski Dom Kultury
ul. B. Czecha 4
34-600 Limanowa

 

W przypadku korzystania z muzyki mechanicznej wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć podkład muzyczny na płycie CD/DVD lub innym nośniku danych.

 

Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z regulaminem, który dostępny jest TUTAJ wraz z kartą zgłoszenia.

 

Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta Limanowa.

 

Zachęcamy do udziału!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy