bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Zostań w domu i ZRÓB TO SAM – jajko decoupage


Pracownia plastyczna Limanowskiego Domu Kultury zaprasza do spędzania wolnego czasu w sposób kreatywny. Nie mogąc prowadzić zajęć stacjonarnych, nasz instruktor plastyk Zofia Ślezak, przygotowała propozycje prac, które każdy może wykonać w domowym zaciszu i przy użyciu produktów, które każdy może znaleźć pod ręką.


Już za tydzień będziemy obchodzić święta Wielkanoce. Co prawda w tym roku będą one znacznie się różnić od tych, które każdy z nas pamięta, ale możemy postarać się o to aby atmosfera tych Świąt była żywa. Przystrójmy nasze domy i mieszkania i podtrzymajmy w ten sposób tradycje wielkanocne. Na początek zapraszamy do obejrzenia krótkiego instruktażu jak wykonać jajko wielkanocne metodą decoupage.
 

Zachęcamy przy okazji do dzielenia się z nami swoimi wykonaniami. Zdjęcia zrobionych przez Was jajek można zamieścić w komentarzu pod postem na naszym oficjalnym profilu FB (https://www.facebook.com/LimanowskiDomKultury/posts/2863183490440644). Spośród nadesłanych zdjęć rozlosujemy drobne upominki.


Spędźmy ten trudny czas kreatywnie. Czas spędzony w domu nie musi być nudny!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy