bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Cierń Boga” w kinie Klaps od 29 lutego


Od najbliższego poniedziałku zapraszamy do obejrzenia filmu opowiadającego historię Jezusa widzianą oczyma Apostołów. „Cierń Boga” będzie grany w kinie Klaps w dwóch turach: od 29 lutego do 3.03 i następnie w Wielkim Tygodniu – od 18 do 24 marca.

 

 

Cierń Boga to pierwszy film, który relacjonuje ostatnie trzy lata życia Jezusa Chrystusa, widziane oczami Apostołów. Jezus ukazany jest jako zwykły człowiek, który spotyka się, rozmawia i biesiaduje z uczniami. Mimo wielu napięć i wątpliwości, Apostołowie odnajdują w Jezusie Mesjasza. Widzą, że posłany przez Boga dokonuje cudów, jakich nikt dotąd nie czynił. Z miłości do człowieka pokonuje ludzki lęk i do końca wypełnia wolę Ojca…

 

Cierń Boga to poruszająca opowieść, która przedstawia nowy punkt widzenia wydarzeń sprzed dwóch tysięcy lat. Reżyser wprowadzając kamerę w samo serce spotkań Jezusa i jego towarzyszy, zabiera nas w fascynującą podróż do Izraela I w.n.e.. Wykorzystuje najnowsze odkrycia archeologiczne i dokładnie odtwarza ostatnią wieczerzę. Wszystkie zwyczaje, naczynia i pomieszczenia precyzyjnie odzwierciedlają te z czasów Chrystusa. Piękne sceny, kręcone nad Jeziorem Tyberiadzkim, w Jerozolimie czy w biblijnym Kafarnaum, towarzyszą głębokim dialogom wybranym z najlepszych tłumaczeń Ewangelii.


Zapraszamy!

 

Partnerzy