bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Panda i Banda" od 21 czerwca w kinie Klaps!
Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia najnowszej animacji z udziałem zwierzęcych bohaterów, których spotyka nie lada przygoda. Grupa przyjaciół przeżyje niezwykłą podróż, która podda ich niejednej próbie charakteru. To doskonała rozrywka dla całej rodziny! Film "Panda i Banda" od 21 czerwca na ekranie kinie Klaps!


Nieprzypadkowo filmy wideo z pandami robią furorę w internecie. Bo czyż może być coś bardziej uroczego od małej pandy?

Tym razem zagubiony futrzak trafi na duży ekran – będzie jednym z bohaterów filmu animowanego „Panda i Banda”. Autorem scenariusza filmu jest Billi Frolick – to spod jego ręki wyszedł przebojowy „Madagaskar”! Z pewnością młodzi widzowie mogą liczyć na dobrą zabawę i sporo wzruszeń z Miśkiem Krzyśkiem i jego przyjaciółmi, którzy nieoczekiwanie będą musieli zaopiekować się biało-czarnym słodziakiem o wielkich oczach.

Fabuła filmu "Panda i Banda" rozgrywa się w bajkowym lesie, w którym jego mieszkańcy wiodą spokojny i wolny od większych problemów żywot. Pewnego dnia sytuacja ulega jednak wielkiej zmianie, a wszystko przez niedoświadczonego bociana, który dopiero uczy się swojego fachu. Przynosi on bowiem małą pandę pod niewłaściwy adres, co wprawia mieszkańców lasu w osłupienie. Grupa przyjaciół, w której skład wchodzą niedźwiedź, wilk, tygrys i królik, stają teraz przed wyzwaniem dostarczenia małej pandy pod właściwy adres.

Okazuje się jednak, że nie będzie to takie proste, bowiem jej prawdziwy dom leży po drugiej stronie ogromnej pustyni. Mimo chwilowego zawahania bohaterowie decydują się zwrócić malca oczekującym na niego rodzicom. Ich wyprawa będzie oczywiście pełna niesamowitych przygód i niespodziewanych zwrotów akcji, a pokonanie tak dużej przestrzeni wystawi charaktery zwierząt na próbę. W trakcie podróży nie zabraknie też niebezpiecznych, ale jakże komicznych sytuacji. Czy uda im się uratować małą pandę i bezpiecznie odprowadzić ją do właściwego domu?


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Partnerzy