bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Samoloty 2” premierowo w kinie Klaps od 18 lipca!


Po sukcesie „Samolotów” Disney raz jeszcze zaprasza w podniebną podróż. „Samoloty 2” w kinach w całej Polsce i w kinie Klaps od 18 lipca.
 
Po awarii silnika Dusty musi zrezygnować ze startów w podniebnych wyścigach. Jednak, znany z wielkiej odwagi i ogromnego ducha walki, samolot nie poddaje się i postanawia zasilić siły lotniczej straży pożarnej. Wraz ze swoją nieustraszoną drużyną bierze udział w niebezpiecznej akcji gaszenia pożaru w parku narodowym, podczas której poznaje prawdziwe znaczenie słowa bohater...
 
„Samoloty 2” to nowa komedia przygodowa o elitarnej eskadrze dzielnych samolotów gaśniczych chroniących Turbocki Park Narodowy. Kiedy słynny na cały świat samolot wyścigowy Dusty Popylacz dowiaduje się, że awaria silnika prawdopodobnie przekreśli jego przyszłe starty w zawodach, zwalnia obroty i zostaje podniebnym strażakiem. „To film o tych, którzy dostali drugą szansę”, opowiada reżyser Bobs Gannaway („Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł”). „Kiedy dowiedzieliśmy się, że pierwsze samoloty gaśnicze konstruowano na bazie maszyn rolniczych, stało się dla nas jasne, że to sam Dusty podpowiada nam kierunek rozwoju fabuły”.
 
„To klasyczna opowieść o kontuzjowanym sportowcu”, mówi producent Ferrell Barron („Prosiaczek i przyjaciele”, „Lis i pies 2”). „Myślę, że każdy z nas doświadczył kiedyś w życiu straty, końca jakiejś epoki, przeżył zawód miłosny lub niepowodzenie zawodowe. Każdy z nas musiał kiedyś zacząć od nowa. Dusty także musi iść naprzód”.
 
Serdecznie zapraszamy całe rodziny do odbycia tej niezwykłej podniebnej przygody!
 
Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

 

Partnerzy