bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

LATO W PARKU – ZAPRASZAMY W NIEDZIELĘ 17 LIPCA!


Burmistrz Miasta Limanowa, Limanowski Dom Kultury, Muzeum Regionalne Ziemi Limanowskiej oraz Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają 17 lipca na kolejną rodzinną niedzielę do limanowskiego parku.


W najbliższą niedzielę 17 lipca o godzinie 16:00, na scenie zagoszczą animacje i konkursy z nagrodami dla najmłodszych, a limanowski park wypełni muzyka, taniec i śpiew.. Kolejnym punktem programu będzie pokaz karateków z Limanowskiego Klubu Kyokushin Karate DOJO Limanowa Goliński Team . Karatecy od wielu lat zdobywają czołowe miejsca w turniejach na terenie kraju i zagranicy, a o ich klasie świadczy zdobycie 20 medali podczas ostatniego czerwcowego XIV Młodzieżowego Turnieju Karate Kyokushin w Nowym Targu.

Część artystyczną wydarzenia rozpoczniemy od występu finalistki Limanowskiego Talent Show –Marleny Mazgaj. Po występie utalentowanej wokalistki na scenie amfiteatru zagości posiadający 90 letnią tradycję Parafialny Chór Męski działający przy limanowskiej Bazylice pw. Matki Boskiej Bolesnej pod batutą Dyrygent Teresy Staśko. Parafialny Chór Męski w Limanowej, jeden z najstarszych chórów diecezji tarnowskiej, kontynuuje piękną tradycję uświetniania uroczystości religijnych, patriotycznych i okolicznościowych w mieście, jego okolicach i całym kraju.


Niedzielny pilnik zakończy biesiada z zespołem "Swing", który mamy nadzieję porwie państwa do tańca i wspólnej zabawy od godziny 18:30.


Zapraszamy do limanowskiego parku już w najbliższą niedzielę od godziny 16:00. Oprócz wspomnianych atrakcji organizatorzy zapewniają catering oraz BEZPŁATNE atrakcje dla najmłodszych i konkursy z nagrodami.


Kolejne rodzinne pikniki w limanowskim parku odbędą się 7 sierpnia, 14, sierpnia, 21 sierpnia oraz 28 sierpnia. Szczegóły wkrótce.


Plakat opracowano o: Osoby zdjęcie utworzone przez pressfoto - pl.freepik.com

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy