bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Pierwszy występ Limanowskej Orkiestry Kameralnej


W maju 2016 roku Limanowski Dom Kultury we współpracy z kompozytorem Sebastianem Szymańskim powołał nowy projekt muzyczny pod nazwą Limanowska Orkiestra Kameralna.
Repertuar orkiestry obejmuje dzieła od ostatnich twórców baroku, aż do muzyki współczesnej ze szczególnym uwzględnieniem muzyki polskich kompozytorów. Orkiestra wykonuje również muzykę oratoryjną, filmową i rozrywkową. Istotnym elementem pracy w orkiestrze są prawykonania utworów.W niedzielę 10 lipca 2016r. o godzinie 17:00 odbył się gościnny koncert Limanowskiej Orkiestry Kameralnej organizowany przez LDK oraz Stowarzyszenie Muzyczne "Porta Musicae" w ramach drugiej edycji festiwalu Małopolska Akademia Talentów.

Limanowska Orkiestra Kameralna pod kierownictwem Sebastiana Szymańskiego wykonała między innymi utwory Wolfganga Amadeusza Mozarta, Jana Sebastiana Bacha, Sebastiana Szymańskiego i Carlosa Gardela.


Zapraszamy do obejrzenia relacji video z koncertu
 

Kolejny koncert Limanowskiej Orkiestry Kameralnej odbędzie się 28 sierpnia 2016 roku o godzinie 18:00 na scenie amfiteatru w limanowskim parku.
Koncert będzie częścią cyklicznego wydarzenia "Lato w parku", które odbywa się w wybrane niedziele wakacyjnych miesięcy.

Informujemy również, że nadal trwa nabór do Limanowskiej Orkiestry Kameralnej. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt z Kierownikiem Artystycznym Sebastianem Szymańskim na adres mailowy: ssz.composer@gmail.com, http://www.Szymanski-Composer.com.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy