bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Podsumowanie z realizacji prac na Sali Konferencyjno – KinowejW ostatnich dniach odebrane zostały prace na Sali Konferncyjno – Kinowej kina Klaps w rozbudowywanym budynku Limanowskiego Domu Kultury przy ul. Bronisława Czecha 4 w Limanowej. Realizacja wszystkich prac była możliwa dzięki dofinansowaniu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej Rozwój kin – Modernizacja kin 2019 oraz dotacji celowej przekazanej przez Burmistrza oraz Radę Miasta Limanowa.

Sala kinowa wyposażona została w  ekran będący obecnie jedną z najlepszych powierzchni projekcyjnych, Harkness Matt Plus o wymiarach obrazu 5,74x2,40m. Elastyczny materiał na bazie PVC jest wytwarzany według unikalnej receptury i specyfikacji zapewniającej szeroki kąt widzenia, wysoki kontrast, jasny obraz i doskonałą temperaturę barwową.

W ramach prac przeniesiono oraz dozbrojono posiadany przez jednostkę system nagłośnienia Dolby Digital Surround z obecnie działającej sali kinowej, który teraz pracować będzie w oparciu o cyfrowy procesor dźwięku Datasat AP25, profesjonalne rozwiązanie opracowane przez inżynierów dźwięku w celu zapewnienia najbardziej realistycznych wrażeń filmowych dostępnych w kinach na całym świecie. Mamy nadzieję, że doposażony system dźwięku do kina zapewni Państwu realistyczną scenę dźwiękową z niezrównaną zrozumiałością głosu, krystalicznie czystą muzyką i reprodukcją efektów.*
Z racji tego, że obecnie trwają prace związane z aktualizacja wniosku na zakup zestawu cyfrowego do tej sali zapraszamy do śledzenia naszych stron, gdzie informować będziemy o kolejnych etapach wyposażania naszego kina.
 
*Żródło: KINEKSPERT

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy