bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w kinie Klaps - „BFG: Bardzo Fajny Gigant” na ekranie od 1 lipca!


W najbliższy piątek na ekrany kin w całej Polsce wejdzie długo wyczekiwana ekranizacja powieści Roalda Dahla w reżyserii Stevena Spielberga, który wraca do swoich filmowych korzeni i ponownie tworzy niezwykły obraz dla całych rodzin, na miarę legendarnego „E.T”. „BFG: Bardzo Fajny Gigant” od 1 lipca w kinie Klaps!

 

W samym środku czarnej nocy, gdy wszystkie dzieci i dorośli śpią w najlepsze, mroczne istoty wychodzą z ukrycia i przejmują na kilka chwil cały świat. Właśnie takie historie od dziecka słyszała 10-letnia, acz nad wyraz rozwinięta intelektualnie Sophie. Nic więc dziwnego, że dziewczynka tej konkretnej nocy nie mogła zasnąć - wygramoliła się z łóżka, założyła na nos okulary i wychyliła się przez okno, by ujrzeć świat w odbiciach księżycowego blasku. W tej niepokojącej, srebrzystej poświacie znana jej dobrze ulica wyglądała jak jakaś baśniowa wioska. Aż tu nagle, z cienia w jej kierunku poczęło zmierzać coś wręcz ogromnego. Był to BFG: Bardzo Fajny Gigant, który wykradł Sophie z sierocińca i porwał ją do odległej Krainy Olbrzymów.

 

BFG: Bardzo Fajny Gigant” to magiczna opowieść o niezwykłej przyjaźni, film dla każdego kto nie tylko marzy o przeżyciu niesamowitych przygód, ale przede wszystkich o spotkaniu w swoim życiu tej jednej jedynej osoby, dla której będzie się w stanie zrobić wszystko.

 

Gorąco zapraszamy do kina!

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy