bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w Kinie Klaps - "Ralph Demolka w Internecie" na ekranie od 11 stycznia!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia nowej części przygód Ralpha Demolki i jego przyjaciółki Wandelopy von Cuks, którzy tym razem postanowili przenieść się do stale rozwijającego się świata Internetu. Premiera filmu „Ralph Demolka w Internecie” od 11 stycznia na ekranach polskich kin również Kina Klaps.

Akcja filmu "Ralph Demolka w Internecie" przenosi się z salonu gier do nieznanego i stale rozwijającego się świata internetu. Przy czym nie ma ostatecznej pewności, czy internet przetrwa demolkę Ralpha... Ralph, czarny charakter gry wideo wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks stawiają wszystko na jedną kartę i wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu części zamiennej, która uratuje grę Wandelopy. Zagubieni w nieznanym świecie bohaterowie zdają się w swojej wędrówce na internetową społeczność, w tym twórcę stron internetowych i biznesmena imieniem Yesss będącego głównym algorytmem i duszą popularnej strony "BuzzzTube".

Bohaterowie poznają wciąż rozwijający się świat internetu, Będą musieli się nieźle nagimnastykować, by nie zaplątać się w zawiłościach cyfrowej sieci. Kogo spotkają w internecie? Okazuje się, że wiele znanych postaci.

W zwiastunie Ralph oznajmia Wandelopie, że opuszczają salon gier na podbój internetu. Dostają się do świata, w którym królują media społecznościowe, jest kolorowo, szybko i gwarno. Para napotyka na swojej drodze nadgorliwą wyszukiwarkę, która pomaga im dostać się do najfajniejszego zakątka internetu w efekcie czego, trafiają na stronę Oh My Disney. Okazuje się, że mieszkają na niej wszystkie postacie z filmów Disneya. Kogo spotykają Ralph i Wandelopa?Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy