bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Premiera w Kinie Klaps - "Underdog" na ekranie od 11 stycznia!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia najnowszego filmu polskiej produkcji, opowiadającym o trudach i przeciwnościach świata sportu MMA, w którym główni bohaterowie zawalczą o swój los. Premiera filmu „Underdog” od 11 stycznia na ekranach polskich kin także Kina Klaps.

"Underdog" Macieja Kawulskiego to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia upadku i powrotu na szczyt zawodnika MMA Borysa "Kosy" Kosińskiego. Po bolesnej przegranej ze swoim najgroźniejszym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) bohater traci wszystko. Tylko dzięki gigantycznemu wysiłkowi i poświęceniu będzie miał szansę powrócić do grona najlepszych.

W "Underdoga" wcielił się naczelny twardziel polskiego kina, czyli Eryk Lubos. Aktor sam przez wiele lat trenował boks (swoje doświadczenie wykorzystał również w filmie "Moja krew" Marcina Wrony), co bardzo pomogło mu w wielomiesięcznych przygotowaniach do roli.

Oprócz Eryka Lubosa, Mameda Khalidova i Aleksandry Popławskiej w "Underdogu" zobaczymy również Janusza Chabiora, Emmę Giegżno, Tomasza Włosoka, Jarosława Boberka i Mariusza Drężka.

„Underdog” to opowieść o słabościach i sile człowieka, zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość, o walce z przeciwnościami losu i podniesieniu po upadku, poświęceniu, rodzinie i przyjaźni.Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy