bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Ruszyły Ferie w LDK


W Limanowskim Domu Kultury rozpoczęły się zajęcia i warsztaty z okazji ferii zimowych, które potrwają do 29 stycznia 2016. Od poniedziałku, 15 stycznia, dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje umiejętności w pracowniach plastycznej, wokalnej czy gitarowej.

 

Limanowski Dom Kultury, jak co roku, przygotował dla limanowskiej młodzieży program zajęć, dzięki którym dzieci nie będą nudzić się podczas dwutygodniowego odpoczynku od szkoły. Zapisy trwały do 14 stycznia i zaowocowały kompletem miejsc na wszystkich warsztatach. Wśród propozycji LDK są warsztaty plastyczne, z robótek ręcznych, gitarowe, wokalne i taneczne. Zatem każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 

Ponadto dla tych, którym nie udało się zapisać na poszczególne zajęcia, przygotowany został Zimowy Park Interakcji, czyli pokazy eksperymentów, warsztaty z tworzenia zimowych zabawek, które odbędą się w niedzielę, 24 stycznia, od godz. 10:00 w holu Limanowskiego Domu Kultury.

 

W imieniu Burmistrza Miasta Limanowa, pragniemy również zaprosić wszystkie dzieci na dwa bezpłatne seanse filmowe, które będą mieć miejsce w dwie kolejne środy, 20 i 27 stycznia o godz. 11:00. Jako pierwszy zostanie wyświetlony film „Siedmiu Krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę” opowiadający o krasnoludku Bobo, który przypadkowo wywołuje wielkie zamieszanie w Zamku Fantabularasa. Przez jego niezdarność księżniczka Róża wraz z całym dworem pada ofiarą klątwy złej wiedźmy i zapada w 100-letni sen. Zły czar zdjąć może tylko pocałunek prawdziwej miłości. Problem w tym, że ukochany księżniczki – poczciwy kuchcik – trafił do niewoli strasznego smoka. Krasnoludki, chcąc naprawić błąd Bobo, sprowadzić chłopca do zamku i pokonać klątwę, wyruszają z misją ratunkową. Czeka ich nie lada wyzwanie, bo legowisko smoka znajduje się nieopodal siedziby złej czarownicy Dellamorty, tej samej, która rzuciła czar na Różę i bardzo nie lubi nieproszonych gości.

 


A już w kolejną środę, 27 stycznia, „Klub Włóczykijów”.

 

ZAPRASZAMY!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy