bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Spektakl "Serce lasu" już w najbliższą "Bajkową Niedzielę"


Limanowski Dom Kultury zaprasza na kolejną "Bajkową Niedzielę". Tym razem będzie to spektakl o zrozumieniu, poszukiwaniu samego siebie i ważnej roli przyjaźni w życiu człowieka. O tym, że dobro i szczere serce zawsze wygrywa, a przyjaciel – nawet jeśli jest starym smokiem z reumatyzmem – nadal może być bratnią duszą. Widowisko „Serce lasu” przenosi najmłodszych widzów w baśniową krainę, w której życie zwykłych ludzi, toczy się obok starych smoków, elfów i chochlików zgrywusów.

 

Bohater naszej opowieści, niejaki Frycek, którego największym marzeniem jest znaleźć bratnią duszę we wszechświecie, przeżywa nie lada przygodę. Otóż pewna piękna Elfka, o wdzięcznym imieniu Lena, gubi Magiczny Klucz do Serca Lasu. Jako Strażniczka jest za niego odpowiedzialna. Zupełnie załamana i pozbawiona już wszelkiej nadziei, spotyka Frycka, który oferuje jej swą pomoc. Okazuje się, że jeśli Magiczny Klucz trafi w ręce Złej Czarownicy, która tylko na to czeka, to las zostanie narażony na ogromne niebezpieczeństwo, a wraz z nim wszyscy jego mieszkańcy. Drzewa zaczną rosnąć korzeniami do góry, ptaki latać do tyłu, a kwiaty przestaną roztaczać swoją woń. Jednym słowem – katastrofa!

Czy Fryckowi i Lenie uda się w porę odnaleźć klucz? Czy rozwiążą zadaną im zagadkę – jedyną wskazówkę by dotrzeć do Zaczarowanego Dębu, który pomaga tylko tym, którzy mają czyste serca?

 

Najbliższa "Bajkowa Niedziela" już w ten weekend 22.03.2015 o godzinie

 

14:00.

 

Wstęp dla dzieci do lat 12 – 5 zł, dla opiekunów 10 zł. Bilety do nabycia przed

 

spektaklem w kasie kina Klaps.

 

Zapraszamy.

 

www.fb.com/LimanowskiDomKultury

www.youtube.com/LimanowskiDomKultury

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy