bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Wakacje w kinie Klaps - "Mia i biały lew" na ekranie 3 lipca


Kino Klaps w Limanowej zaprasza na wakacyjne seanse dla dzieci i młodzieży. 3 lipca o godz. 12:00 w sali kinowej przy ul. Łososińskiej 23 odbędzie się pokaz filmu „Mia i biały lew” (10+).


Dzieciństwo 10-letniej dziewczynki o imieniu Mia zmienia się w wielką przygodę, kiedy jej rodzice postanawiają przenieść się z zatłoczonego Londynu do Afryki, aby w jej sercu prowadzić niezwykłą farmę. Pewnego dnia na świat przychodzi na niej piękne i jedyne w swoim rodzaju białe lwiątko o imieniu Charlie. Tak zaczyna się historia zdumiewającej przyjaźni między dziewczynką i wyjątkowym zwierzęciem, którzy wspólnie wychowują się w najbardziej malowniczym zakątku Ziemi. Kiedy Mia kończy 14 lat, a Charlie dorasta i staje się potężnym lwem, jej ojciec podejmuje dramatyczną decyzję. Dziewczynka będzie musiała pożegnać się ze swoim dzikim przyjacielem raz na zawsze. Mia za nic w świecie nie chce na to pozwolić. Próbując uratować Charliego, decyduje się na ucieczkę w nieznane. Wspólnie z białym lwem opuszcza rodzinną farmę i wyrusza na poszukiwanie nowego domu dla przyjaciela. Tak oto zaczyna się decydujący test ich przyjaźni i najbardziej niesamowita przygoda w życiu Mii i potężnego króla zwierząt.

"Mia i biały lew" to wzruszająca, tętniąca przygodą i przepięknie nakręcona w samym sercudzikiej Afryki, opowieść o wielkiej przyjaźni dziewczynki i niezwykłego białego lwa. Produkcją filmu zajął się Jacques Perrin, odpowiedzialny m.in.za powstanie tak przełomowych dzieł, jak „MIKROKOSMOS” i„MAKROKOSMOS”. Jednym ze scenarzystów jest autor hitu „JAKWYTRESOWAĆ SMOKA” wytwórni DreamWorks. Cudowną oprawę muzyczną skomponował Armand Amar, twórca ścieżki dźwiękowej do trzech części popularnej serii „BELLA I SEBASTIAN”. Jeżeli kochacie wielkąprzygodę, głębokie wzruszenia i niepowtarzalne piękno dzikiej przyrody –nie możecie ominąć tego wyjątkowego filmu!

Bilety w cenie 5 zł można nabyć w kasie kina Klaps lub za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.


Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej


Zapraszamy!

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy